Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

 

Otele Giriş Saati: 14:00 ve sonrası

Otelden Çıkış Saati: 12:00 ve öncesi

 

Otele Kayıt Yaş Sınırı

Otelimizde 18 yaş üstündekiler ancak tek başına konaklayabilirler. 18 yaş altındakiler, ebeveynleri eşliğinde konaklayabilir. Kimlikleri lütfen yanınızda getirmeyi unutmayınız.

 

Kimlik Yükümlülüğü

Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir.

 

Erken Giriş

Resepsiyon’a geldiğinizde veya rezervasyon aşamasında erken giriş isteğinizi bildiriniz. Size hazır oda bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına ve kat hizmetlerinin temizlik programına bağlıdır. Garantili olarak erken giriş istiyorsanız isteğinizi teyit ediniz. Erken girişi garanti etmek için bir gece önceden oda satılmamaktadır. Bu nedenle garantili erken giriş için önceden bir gecelik ödeme almak şartıyla, bir gecelik ücret hesabınıza eklenir.

 

Erken Çıkış

Eğer programınızda değişiklik olup erken ayrılmanız gerekiyorsa, lütfen ayrılacağınız gün saat 12:00’ye kadar resepsiyona bilgi veriniz. Erken ayrılış için 12:00’den sonra bilgi verilmesi halinde tam ücret hesabınıza eklenir.

 

Geç Çıkış

Belirlenmiş çıkış saatinden sonra çıkış yapmak isterseniz, resepsiyona geç ayrılma isteğinizi bildiriniz. Odaların müsaitliğine göre odanızı sizin için tutmaya çalışacağız. Geç çıkışlar için hesabınıza ilave ücret eklenebilir. Resepsiyondan bilgi alabilirsiniz.

 

İlave Yatak

İlave yatak hizmetimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz oda müsaitliğine göre bağlantılı odalarımızı tercih edebilirsiniz.

 

Bağlantılı Oda

Aileler için bağlantılı odalarımız bulunmaktadır. Odadan çıkmadan aradaki bağlantı kapısıyla odalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Rezervasyon aşamasında veya otele giriş esnasında isteğinizi bildiriniz. Talebinizi karşılamak için bağlantılı oda müsaitliğine göre elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bağlantılı oda için resepsiyondan teyit alınız.

 

Çocuklar

Aileleri ile aynı odada konaklayan 0-6 yaş çocuklar için ek ücret uygulanmaz, 7-12 yaş çocuklar için %50 indirim uygulanır. Rezervasyon sırasında çocuk sayısını ve yaşlarını bildirmenizi rica ederiz. Bebek yatağı taleplerinin karşılanması müsaitliğe bağlıdır. Yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Evcil Hayvan

Otelimize malesef evcil hayvanlarınızı kabul edememekteyiz.

 

İptaller

İptal kuralları rezervasyonunuzun fiyatına ve tarihine bağlı olarak değişebilir. Lütfen iptal koşullarından emin olmak için rezervasyon onayına bakınız. Online rezervasyonlarınızı, online olarak iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için rezervasyon birimimiz ile görüşünüz.

 

Diğer Otel Kuralları

Çocukları teraslarda, merdivenlerde, asansörlerde yalnız bırakmayınız ve odadaki mobilyalara tırmanmasına izin vermeyiniz.

Genel kullanım alanlarında bornoz, atlet gibi kıyafetle bulunmayınız.

Yasalar nedeniyle otelin kapalı olan genel alanlarında sigara içmeye izin verilmemektedir. Misafir tercihine göre sigara içilen oda seçeneği sunulmaktadır. Sigara içilmeyen odalarda sigara içilmemesine özen göstermenizi rica ederiz. Sigara kullanan misafirlerimiz için özel alanlar oluşturulmuştur.

Odanızda konaklayan her kişinin resepsiyonda kaydı bulunması gerekmektedir. Kayıtlı olmayan ziyaretçilerin odanıza girişi yasaktır. Kayıtsız misafirler için gerekli fiyat ve yasal düzenlemeler yapılmaktadır.

Lütfen otel içerisinde gürültüye mahal vermeyiniz. Her misafirimizin hakkı olan sessizlik hususuna lütfen dikkat ediniz.

Otelin pencere veya terasından herhangi bir eşya veya çöpün atılmaması gerekmektedir. Çöpleriniz için otelin içinde çöp kutuları bulunmaktadır. Lütfen çöplerinizi çöp kutularına atınız.

Misafirlerimizin, diğer misafirleri rahatsız edici hareketlerde bulunmaması gerekmektedir.

Özel eşyaların gözetimi tamamen misafirlerimizin sorumluluğundadır. Değerli eşyalarınızı lütfen odanızda bulunan güvenlik kasasında muhafaza ediniz. Misafirlerimizin özel eşyalarının kaybolması veya çalınması durumunda otelimiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Otelimiz, otel yönetiminin kontrolü dışındaki hiçbir kaza veya yaralanma ile ilgili sorumluluk kabul etmez.

Yönetim, oteldeki herkesin güvenliği ve konforunu sağlamak adına yukarıda belirtilen kural ve yönetmeliklere uygun davranmayan misafirlerin, konaklamasını sona erdirme hakkını saklı tutar.